Home

течност наследяват декоративен йоана константинова тенис Езерото Титикака изкушение разцепване

Новини - Българска федерация по тенис

Йоана Константинова и Росица Денчева на ¼-финалите на Източноевропейското  по тенис до 14 г | infoPleven - новини от Плевен
Йоана Константинова и Росица Денчева на ¼-финалите на Източноевропейското по тенис до 14 г | infoPleven - новини от Плевен

Йоана Константинова ще играе 1/4-финал на силния международен турнир в  Сливен
Йоана Константинова ще играе 1/4-финал на силния международен турнир в Сливен

Йоана Константинова излиза на финала на турнир от Тенис Европа в Италия |  infoPleven - новини от Плевен
Йоана Константинова излиза на финала на турнир от Тенис Европа в Италия | infoPleven - новини от Плевен

Младите звезди на България - Йоана Константинова

БТА :: 14-годишната Йоана Костантинова се класира за основната схема на  турнир по тенис за жени в Швеция
БТА :: 14-годишната Йоана Костантинова се класира за основната схема на турнир по тенис за жени в Швеция

Йоана Константинова е на финал на международен тенис турнир | Плевен За  Плевен
Йоана Константинова е на финал на международен тенис турнир | Плевен За Плевен

Йоана Константинова на полуфинал в академията на Надал - Спорт - БНР Новини

Капитанът на световните вицешампионки в тениса: Такова класиране не е имало  в историята - Спорт - БНР Новини
Капитанът на световните вицешампионки в тениса: Такова класиране не е имало в историята - Спорт - БНР Новини

Плевенчанките Йоана Константинова и Росица Денчева са европейски  вицешампионки по тенис до 14 г. | Посоки Плевен - Новинарски сайт
Плевенчанките Йоана Константинова и Росица Денчева са европейски вицешампионки по тенис до 14 г. | Посоки Плевен - Новинарски сайт

Йоана Константинова триумфира на силен турнир в Испания

Йоана Константинова е шампион в ITF турнира от категория J200 в Хасково |  Плевен За Плевен
Йоана Константинова е шампион в ITF турнира от категория J200 в Хасково | Плевен За Плевен