Home

известие топлина ще го направя линейка славия цска изкривяване налягане Морска анемона

След фарса на стадион "Славия", БФС нареди по две линейки на мач |  Корнер.dir.bg
След фарса на стадион "Славия", БФС нареди по две линейки на мач | Корнер.dir.bg

Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:1 29 септември 2007 г. 15:30 ч. —  FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:1 29 септември 2007 г. 15:30 ч. — FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА

Няколко минути отваряха вратата на линейката, преди да отведат вратаря на " Славия" в болница - Важно днес - Булевард България

Не могат да отворят линейка за тежко пострадал вратар при победа на ЦСКА

Славия разгроми ЦСКА на хокей, 30 минути чакат линейка заради инцидент с  играч на „армейците“ - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Славия разгроми ЦСКА на хокей, 30 минути чакат линейка заради инцидент с играч на „армейците“ - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

ЦСКА би Славия в голов трилър и ужасен инцидент с Георги Петков

Линейка излезе на футболния терен, но вратата заяде...

Линейка на терена по време на Славия - Локо (Сф) ВИДЕО

След инцидента с вратаря на "Славия": Защо врати на линейка не се отвориха  с минути? - Bgonair
След инцидента с вратаря на "Славия": Защо врати на линейка не се отвориха с минути? - Bgonair

Кошмар в Първа лига - Петков бе откаран с линейка от стадион "Славия"

Неотварящата се линейка на стадион „Славия“ стигна и до Италия - Славия -  Dsport.bg
Неотварящата се линейка на стадион „Славия“ стигна и до Италия - Славия - Dsport.bg

Пет гола, два червени картона и глътнат език при зрелищен успех на ЦСКА над  Славия
Пет гола, два червени картона и глътнат език при зрелищен успех на ЦСКА над Славия

След инцидента с вратаря на „Славия”: Абсурд с линейката, пристигнала на  терена (ВИДЕО) - Инциденти - Спорт - Здравей, България - Nova.bg
След инцидента с вратаря на „Славия”: Абсурд с линейката, пристигнала на терена (ВИДЕО) - Инциденти - Спорт - Здравей, България - Nova.bg

Драма на "Овча купел": ЦСКА обърна Славия, Гошо Петков в болница - Gol

Развалената линейка ни направи "реклама" чак в Италия - Topsport.bg

Тази сутрин:Собствениците на линейката от "Славия" - ЦСКА: Повредата е  настъпила в мига на инцидента - YouTube
Тази сутрин:Собствениците на линейката от "Славия" - ЦСКА: Повредата е настъпила в мига на инцидента - YouTube

Кошмарен инцидент с Георги Петков прекъсна "Славия" - ЦСКА - bTV Спорт

Мачът между Славия и ЦСКА влезе в историята ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт |  ФАКТИ.БГ
Мачът между Славия и ЦСКА влезе в историята ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ