Home

Джордж Ханбъри лъжа Обмисли псж резултат маса Станете наясно поставете

Париж Сен Жермен-Paris Saint Germain - ПСЖ-Анже!Играе се в момента.Гледайте  по руския канал Футбол 3!Резултат от 1 полувреме-1:1! | Facebook
Париж Сен Жермен-Paris Saint Germain - ПСЖ-Анже!Играе се в момента.Гледайте по руския канал Футбол 3!Резултат от 1 полувреме-1:1! | Facebook

Натискът даде резултат: Айнтрахт продаде Коло Муани на ПСЖ официално

ПСЖ: Гледайте Меси, Мбапе, Неймар и Рамос срещу Роналдо за 2 евро - Франция  - Dsport.bg
ПСЖ: Гледайте Меси, Мбапе, Неймар и Рамос срещу Роналдо за 2 евро - Франция - Dsport.bg

ПСЖ с класика над Милан, Дортмунд с важен успех срещу Нюкасъл -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
ПСЖ с класика над Милан, Дортмунд с важен успех срещу Нюкасъл - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Меси започна 2023 г. с гол и победа за ПСЖ - Труд

Мбапе пропусна дузпа в последните секунди, но късметът тотално покри ПСЖ  (ВИДЕО)
Мбапе пропусна дузпа в последните секунди, но късметът тотално покри ПСЖ (ВИДЕО)

Пари Сен Жермен и Рен играят при резултат 0:0 в

ПСЖ дочака мечтания финал - Gol

ПСЖ победи Ювентус в Шампионската лига, два гола на Мбапе ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
ПСЖ победи Ювентус в Шампионската лига, два гола на Мбапе ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Заир-Емери удвои преднината на ПСЖ срещу Монпелие - Футбол свят - Франция -  Gong.bg
Заир-Емери удвои преднината на ПСЖ срещу Монпелие - Футбол свят - Франция - Gong.bg

ПСЖ се наложи над Борусия Дортмунд с два гола след почивката - По света и у  нас - БНТ Новини
ПСЖ се наложи над Борусия Дортмунд с два гола след почивката - По света и у нас - БНТ Новини

ПСЖ вече не е романтичен губещ, а изпечен победител: 5 извода от сблъсъка  на "Парк де Пренс" - Webcafe.bg
ПСЖ вече не е романтичен губещ, а изпечен победител: 5 извода от сблъсъка на "Парк де Пренс" - Webcafe.bg

Байерн не даде шансове на ПСЖ и е на 1/4-финал (ВИДЕО)

Меси и ПСЖ загубиха за първи път през сезона (резултати) - action.toto.bg  :: Кампаниите на Спорт Тото
Меси и ПСЖ загубиха за първи път през сезона (резултати) - action.toto.bg :: Кампаниите на Спорт Тото

Ман Сити обърна ПСЖ! Всички резултати от Шампионската лига

ПСЖ спечели дербито на милиардерите (ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ) - Стадион

Ланс и ПСЖ играят при резултат 1:0 в среща от

ПСЖ се събуди! Фейенорд лети в Шампионска лига /РЕЗУЛТАТИ/ - Спорт — Новини  Стандарт
ПСЖ се събуди! Фейенорд лети в Шампионска лига /РЕЗУЛТАТИ/ - Спорт — Новини Стандарт

ПСЖ тресна "Нант" с 4:2, Мбапе пренаписа историята - Bgonair

Въпреки два гола на Мбапе: ПСЖ сгафи срещу Ница (ВИДЕО) - Спортни новини

БЕЗ МИЛОСТ! С ПОЗНАТ РЕЗУЛТАТ 7:2 увенча рецитала си срещу Макаби Хайфа ПСЖ,  воден от Меси, Мбапе и Неймар, шапка им свали дори треньорът на ошашавените  гости - Спорт - Телеграф
БЕЗ МИЛОСТ! С ПОЗНАТ РЕЗУЛТАТ 7:2 увенча рецитала си срещу Макаби Хайфа ПСЖ, воден от Меси, Мбапе и Неймар, шапка им свали дори треньорът на ошашавените гости - Спорт - Телеграф

Нюкасъл разкова ПСЖ! Резултати и голмайстори в Шампионската ...

ПСЖ - Борусия (Дортмунд), 2:0, (Разой на срещата по минути) - Topsport.bg

Класически резултат за ПСЖ в контрола - Футбол свят - Франция - Gong.bg

Мбапе стана най-резултатният играч в историята на ПСЖ ᐉ Новини от Fakti.bg  - Спорт | ФАКТИ.БГ
Мбапе стана най-резултатният играч в историята на ПСЖ ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ