Home

Чао чао Източен Тимор букет тенис австралия жени Пот редовен Boost

Сабаленка срещу Рибакина в женския финал на Australian Open – TennisKafe

Новини - Австралия Оупън Жени 2023

Непобедена през 2023-та: Сабаленка с ново страховито представяне и място в  1/8-финалите - Tennis.bg
Непобедена през 2023-та: Сабаленка с ново страховито представяне и място в 1/8-финалите - Tennis.bg

Австралия се класира за финала на отборния турнир по тенис за жени "Били  Джийн Къп"
Австралия се класира за финала на отборния турнир по тенис за жени "Били Джийн Къп"

Тя го направи: Арина Сабаленка е на финал при жените в Австралия - Gol

Арина Сабаленка е втората финалистка на "Аустрелиън Оупън"

Ема Радукану се завърна на корта с победа - Тенис - Жени - Informiran.net

Великобритания и Австралия са на полуфинал на турнира Били Джийн Кинг къп -  По света и у нас - БНТ Новини
Великобритания и Австралия са на полуфинал на турнира Били Джийн Кинг къп - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Български финал на турнира за жени от веригата UTR Pro Tennis Tour в  Благоевград
БТА :: Български финал на турнира за жени от веригата UTR Pro Tennis Tour в Благоевград

БТА :: Онс Жабюр се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис за жени  в Аделаида
БТА :: Онс Жабюр се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис за жени в Аделаида

Световната №1 се класира на финал в Австралия - Topsport.bg

Много мъже в розово (и само две жени) в откритото на Австралия по тенис

44 години по-късно Австралия отново има своя шампион на Australian Open при  жените - По света и у нас - БНТ Новини
44 години по-късно Австралия отново има своя шампион на Australian Open при жените - По света и у нас - БНТ Новини

Сензация и при жените в Мелбърн

Казахстан и Австралия стартираха с победи на "Били Джийн Къп" - Тенис - Жени  - Gong.bg
Казахстан и Австралия стартираха с победи на "Били Джийн Къп" - Тенис - Жени - Gong.bg

Днес става ясен финалът на "Уимбълдън" при жените - Тенис - Голям шлем -  Gong.bg
Днес става ясен финалът на "Уимбълдън" при жените - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Заплащането при мъжете и жените в тениса – справедливо или не? – Барикада

17-годишна българка се класира за основната схема на турнир за жени

Джулия Терзийска: След година искам да се готвя за Австралия - Тенис - Жени  - Gong.bg
Джулия Терзийска: След година искам да се готвя за Австралия - Тенис - Жени - Gong.bg

Резултати от "Аустрелиън Оупън" при жените

Женският финал от Австралия се повтаря в САЩ - Тенис - Жени - Gong.bg

Шампионката от Аделаида ще защитава трофея си - Тенис - Жени - Gong.bg

Арина Сабаленка срещу Елена Рибакина в женския финал

Програма за четвъртък: полуфинали при жените на Australian Open – TennisKafe

БТА :: Фаворитките при жените на Откритото първенство на Австралия по тенис  записаха победи в третия кръг
БТА :: Фаворитките при жените на Откритото първенство на Австралия по тенис записаха победи в третия кръг